котельня1За інформацією оперативно-диспечерський штабу в Мінрегіоні, який працює цілодобово та координує роботу регіонів щодо підготовки та початку опалювального сезону, станом на 1 жовтня по Україні вже подано тепло у 2 тисячі 889 дитячих садочків, 2 тис 704 школи та 1 тис 24 лікарні, інформує Чернігівський Монітор.

До опалювального періоду на Чернігівщині підключено 189 котелень, що складає 20% від усіх наявних і області. Також у Чернігівській області тепло вже подано у 63 дитячих садочків (349 садочки чекають на підключення). З 612 учбових закладів тепло подається у 93. Станом на 1 жовтня в області опалюється 57лікарень, що становить 69% від загальної кількості.

Також, окрім підключення до опалення об’єктів соціальної сфери вже розпочато подачу до житлових будинків. Наразі, по Україні вже опалюється 6 тис 801 житловий будинок в 10 областях (Вінницькій, Донецькій, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернігівській областях). В Чернігівській області за даними оперативного штабу тепло подали у 669 житлових будинків з 5440, що знаходяться на обліку, повідомляє прес-служба Мінрегіону України.

Загалом, опалювальний сезон розпочали у 18 областях (Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській областях) та у містах Києві та Севастополі.

Коментарі закриті.