Найкращі роботи дітей з усіх куточків Сіверського краю взяли участь у обласному рівні конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини». Цього року кожна робота – це думка дитини про єдність України, мирне небо, щедрість та багатство рідної землі, міцний бюджет та важливість чесної сплати податків.

Компетентне журі, до якого увійшли мистецтвознавці, журналісти, представники Громадської ради та працівники Головного управління ДФС у Чернігівській області, серед кращих робіт визначили переможців другого етапу конкурсу, які посіли І-ІІІ місця за трьома напрямами у кожній віковій категорії.

З кожним роком зростає кількість учасників конкурсу та удосконалюється техніка виконання наданих творчих робіт, завдяки яким у школярів формується свідоме ставлення до сплати податків через реалізацію їх здібностей у літературних творах, у галузі образотворчого мистецтва та комп’ютерної графіки.

Разом з тим діти усвідомлюють події сьогодення, хвилюються за близьких та щиро бажають миру. Приміром, Карина з Ріпок у роботі «Майбутнє країни – в наших руках» зобразила білого птаха, який ніжно огортає Україну, захищаючи її від негараздів.

Назви багатьох учнівських робіт свідчать про розуміння важливості міцного бюджету для процвітання України. Зокрема, одна з учасниць конкурсу свій малюнок прокоментувала так:

«Хмари геть – усе в порядку,
Вчасно сплачені податки.
Україна процвітає,
Бо бюджет хороший має!».

Літературні твори, особливо вірші – це тема війни, героїв, які загинули за волю та незалежність України, впевненість у щасливому майбутньому. Глибоко вражають рядки вірша юної чернігівки Вікторії :

Квітуча країна, щаслива родина –
Ось мрія кожної у світі дитини!..
…Донецьк, Маріуполь, Дебальцеве, Щастя –
Синоніми миру, а не нещастя.
За це я молюся, про це лише мрію,
Як квітку, лелію у серці надію,
Що єдність народу і праведний гнів –
Здолають всі біди і всіх ворогів.

Визначені переможці обласного етапу дитячого конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини» у вікових категоріях 9-11 та 12-15 років у номінаціях: художні, літературні твори та комп’ютерна графіка. Роботи, які посіли перші місця, направлені для участі у Всеукраїнському конкурсі.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Guadalupe River State Park, about 30 minutes away, are campsites for recreational vehicles and trailers and sites for tent campers

As the meeting broke up, the dancers ran through their routines.prada uk
All those that really wanted one from the get go are getting one at launch.timberland boots sale
FEBS Lett.cinture gucci
For more information on Experian Automotive and its suite of services, visit our Website at.cheap ray ban sunglasses

I don know about the internal struggle, but I pretty sure they changed their minds about that.mulberry outlet uk
, Wausau West; Ricky Williams, sr.prada outlet
Our friends at The New Potato caught up with Lindsey to talk about everything under the sun, from her go to healthy snacks to what she would say to female athletes who are just starting out.Basket Pas Cher
Congrats to both of you.timberland boots sale

Sharpton lawyer, Michael Hardy, said the reverend was stunned by the way the NYPD handled the incident.mulberry outlet
timberland outlet

Коментарі закриті.