Як повідомили у відділі боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДФС у Чернігівській області, станом на 01.07.2016 в Єдиному реєстрі досудових розслідувань обліковано 21 кримінальне правопорушення.

З них 11 кваліфікуються за ст. 191 Кримінального кодексу України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Загальна сума нанесених державі збитків складає 19,5 млн. грн.

Зокрема, співробітниками відділу задокументовано факт незаконного привласнення державних коштів посадовими особами підприємства при проведенні реконструкції будівлі комунального медичного закладу. Так, було встановлено відображення у первинних бухгалтерських документах суми заробітної плати, яка не відповідає даним податкового обліку, а також завищення підприємством у актах приймання виконаних робіт для комунальної установи кошторисної заробітної плати.

В результаті незаконних операцій державі нанесено збитки на загальну суму 354 тис. грн.
За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про відкриття кримінального провадження, що кваліфікується за ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.

Коментарі закриті.