школа2На Чернігівщині у пʼятницю завершилися тренувальні змагання учнів школи виживання. На майже справжніх бойових діях хлопців і дівчат вчать воювати і виживати у важких умовах, — йдеться в сюжеті ТСН.

На легендою, ворог знаходився усередині будівлі. Тому їхнє завдання — це звільнити заручника та знешкодити терориста. Від його пострілів дрижать стіни. Команда стріляє лазером, причому дівчата – на рівні з хлопцями. Це імітація справжніх бойових дій.

Проходить рівно дві хвилини – і терорист знешкоджений, заручника звільнено. На Чернігівщині учнів школи вчили виживати на майже справжніх бойових діях   Такою є школа виживання і це — лише початок. Після звільнння полоненого учасники тікали далі від ворога, до лісу і воювали у диму і вогні.

Усі вправи наближені до реального бою. У звичайному житті ці хлопці та дівчата навчаються і працюють. Керівництво школи в один голос каже, що дівчата справляються навіть краще за хлопців навіть з манікюром. Тим часом, батьки вдома переживають, а діти на “війні” роблять нові подвиги.

За кілька днів вони повернуться додому після 4 днів стрілянини, життя в лісі та випробувань на мужність та самовладання. Узимку на хлопців та дівчат чекають нові змагання. Більшість вже мріють потрапити сюди знову, хоча це буде складніший етап, бо воювати і виживати доведеться вже на холоді і морозі.

Нагадаємо, що українських школярів будуть готувати до можливих терактів.

Коментарі закриті.