ялинкаУ Чернігівській області тривають профілактично-попереджувальні заходи під умовною назвою “Ялинка”, мета яких – недопущення самовільних рубок, безконтрольного перевезення та реалізації вічнозелених дерев, а також притягнення до відповідальності винних у незаконних діях.

Як повідомили в Секторі зв’язків з громадськістю обласного УМВС, станом на 25 грудня у порушників вилучено 52 сосни і ялинки, загальна вартість яких –3500 гривень, пише ПіК.

Крім того, стосовно порушників складено 3 адмінпротоколи за статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Торгівля з рук у невстановлених місцях»).

Цьогоріч на ринках Чернігова і в місцях, де дозволено торгувати, 1,5-метрові сосни продають за середньою ціною 60 гривень (залежно від розміру та якості дерева), ялинки – на 20 гривень дорожче.

Продавці повинні мати при собі всі необхідні для торгівлі документи, у тому числі відповідні пластикові чипи зі штрих-кодами. При цьому останні повинні бути закріплені безпосередньо на деревах.

Згідно з чинним законодавством  (ст. 65, 152, 153, 159, 160, 164 КУпАП), на порушників правил і умов продажу чекають сплата штрафу та відшкодування заподіяної шкоди.

Коментарі закриті.