З початку 2017 року припинено діяльність трьох підпільних цехів
У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомляють щодо заходів, спрямованих на виявлення та припинення фактів незаконного виготовлення та збуту через торгівельну мережу сурогатного алкоголю. Не зважаючи на численні повідомлення про випадки отруєння алкоголем, що прокотилися минулого року країною, кількість шанувальників такої продукції не зменшується.
Як бачимо, за результатами вже нинішнього року, не налякали ці прикрі випадки, серед яких були й смертельні, ні «виробників», ні продавців, ні покупців. Яскравим підтвердженням цього є викрита у лютому правоохоронцями Чернігівської області мережа «підпільних цехів» з незаконного виготовлення алкогольної продукції з розгалуженою схемою реалізації такої продукції. Організатори – троє мешканців Чернігова – облаштували у приватних помешканнях підпільні ґуральні, в яких мали змогу переробляти близько 30 тисяч літрів спирту на місяць. Було у них спеціальне обладнання, етикетки з логотипами торгівельних марок відомих виробників, упаковка та тара (традиційні скляні пляшки та пластикові пакети об’ємом по 2 та 10 літрів).
Як вже повідомлялося раніше, за результатами обшуків було вилучено 6 тон спирту, 11 тисяч 400 пляшок та 430 літрів горілки в пакетах «bag-in-box», обладнання для виготовлення підакцизної продукції, тара, пакувальний матеріал, транспортний засіб, яким здійснювалось перевезення фальсифікату. Попередня вартість вилученого майна склала 2 мільйони 300 тисяч гривень.
На даний час за вказаними фактами слідчими Головного управління ДФС у Чернігівській області проводиться досудове розслідування по відкритому кримінальному провадженню за ознаками частин 2 та 3 статті 204 Кримінального кодексу України.

Коментарі закриті.