армияНа одному з військових полігонів з особовим складом батальйону територіальної оборони Чернігівщина проводяться заняття, під час яких воїни вдосконалюють навички і вміння з предметів бойової підготовки. Про це УНН повідомили у прес-службі Міністерства Оборони України.

“Під керівництвом офіцерів військовослужбовці виконують вправи навчальних стрільб зі стрілецької зброї з різних положень, вдосконалюють майстерність якісно маскуватися, організовувати та нести службу на блокпостах. Крім того, особовий склад відпрацьовує дії по охороні важливих об’єктів, при відбитті нападу диверсійно-розвідувальних груп, мінометних та артилерійських обстрілах та наданні першої медичної допомоги”, – зазначили у прес-службі.

За словами командування батальйону, оперативно вирішуються проблеми забезпечення військовослужбовців усім необхідним від мешканців Чернігівщини та оборонного відомства. Зокрема, для якісного тилового забезпечення громада області регулярно передає воїнам засоби особистої гігієни та інші речі. Міністерством оборони України вирішуються питання закупівлі необхідного майна, спорядження та обмундирування.

Варто зазначити, що це вже другий батальйон територіальної оборони сформований на Чернігівщині.

Коментарі закриті.