Із 25 квітня на Чернігівщині розпочав роботу рибоохоронний патруль.

Про це “Нашому слову” повідомив начальник управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області Микола Каленюк.

Управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області (Чернігівський рибоохоронний патруль) є територіальним органом Держрибагентства України, діє у складі Держрибагентства як відокремлений структурний підрозділ.

Основне завдання рибоохоронного патруля – забезпечення на водоймах Чернігівщини ефективної системи контролю за використанням і відтворенням водних біоресурсів та боротьби з браконьєрством.

За результатами конкурсу відібрано на посади 12 державних інспекторів відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль», які здійснюватимуть моніторинг та патрулювання водних об’єктів області.

Очікується, що вже найближчим часом ефективність реформи в регіоні буде доведена на практиці.
Державні інспектори Чернігівського рибоохоронного патруля відкриті до діалогу з рибалками і громадськістю.

У режимі консультування громадян та фіксації звернень щодо імовірних порушень рибоохоронного законодавства у Чернігівському рибоохоронному патрулі в режимі 24/7 (цілодобово 7 днів на тиждень) функціонує «гаряча лінія»: (099) 112-13-44 та (0462) 937-557.

Для забезпечення оперативного реагування на факти браконьєрства просимо всіх, хто бачить незаконний вилов риби на водоймах Чернігівщини, телефонувати на номери «гарячої лінії» в ту саму хвилину, коли побачили правопорушення.

Чернігівський рибоохоронний патруль щиро сподівається на співпрацю з небайдужими громадянами.

Коментарі закриті.