На Чернігівщині СБУ затримала члена ісламістської терористичної організаціїНа Чернігівщині Служба безпеки України затримала члена ісламістської терористичної організації «Фронт ан-Нусра», який перебував у міжнародному розшуку.

Уродженець однієї з колишніх республік СРСР, за оперативною інформацією, у 2013-2014 роках брав участь у сирійському військовому конфлікті у складі угруповання «Джейш-Аль-Мухаджирин-валь-Ансар», яке входить до складу «Фронт ан-Нусра», повідомила прес-служба СБУ.

Переховуючись від правосуддя, зловмисник прибув до України. З підробленим паспортом він намагався потрапити до однієї з країн Близького Сходу.

Іноземця затримано відповідно до ст. 582 Кримінального процесуального кодексу України. Його поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Судовими органами вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу – екстрадиційного арешту.

Один коментар

  1. crisin сказав:

    СБУ молодци, но смогут ли они справиться со своей задачей если Путин захочет организовать теракти еще и в городах украини,потому что очевидно они вигодни в первую очередь Росии?