На Чернігівщині працівниками фіскальної служби упродовж січня – жовтня 2015 року перевірено 114 суб’єктів господарювання з питання своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам. За результатами проведених перевірок з донарахованих сум до бюджету вже надійшло 1,7 млн. грн., в тому числі податку на доходи фізичних осіб – 1,3 млн., єдиного внеску – 0,4 млн. грн.

Як повідомив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Чернігівській області Андрій Шалигін, всього за результатами проведених перевірок донараховано 13,7 млн. грн., в тому числі 11,6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 2,1 млн. грн. єдиного внеску.

У поточному році під час проведення документальних перевірок особлива увага приділяється питанню повноти та своєчасності перерахування до бюджету утриманого із заробітної плати працівників та інших доходів податку з доходів фізичних осіб.

Саме такі факти протягом січня – вересня виявлено під час проведення 28 документальних перевірок суб’єктів господарювання, за результатами яких до бюджету додатково нараховано 10,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 0,3 млн. грн. єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Коментарі закриті.