У зв’язку з проведенням антитерористичної операції останнім часом на Чернігівщину все більше прибувають мешканці Східних областей України. В Головному управлінні Міндоходів у Чернігівській області провели відповідні організаційні заходи, щоб платники податків із зони АТО могли виконувати свої конституційні права і зобов’язання.

Як повідомив начальник управління ІТ та обліку платників Анатолій Пашко, платники податків, зареєстровані у Донецькій та Луганській областях, звітність можуть подати у всіх податкових інспекціях, відділеннях або центрах обслуговування платників Чернігівської області. Це може зробити платник податків особисто або уповноважена на це особа.

Створені додаткові автоматизовані місця для самостійного формування і подання звітності в електронному вигляді.

Управління ІТ та обліку платників ГУ Міндоходів у Донецькій та Луганській областях потім забезпечать обробку прийнятої звітності згідно з отриманими реєстрами, а також звітності, поданої в електронному вигляді.

Податківці Чернігівщини також забезпечують права фізичних осіб, зареєстрованих у зоні АТО, щодо присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Коментарі закриті.