мнс12 вересня у Чернігові на базі обласного Палацу дітей та юнацтва діти привітали рятувальників з їх професійним святом, пише ЗУНР.інфо.

Вихованці закладу влаштували яскравий концерт під гаслом “Рятівники – солдати Батьківщини”. Організаторами дійства виступили колектив Палацу спільно з Управлінням Держслужби з надзвичайних ситуацій та навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області.

Дітей ознайомили з нелегкими буднями рятувальників у вигляді презентаційного фільму Державної служби України з надзвичайних ситуацій. З вітальним словом до глядачів – учнів шкіл міста звернувся співробітник прес-служби обласного Управління ДСНС підполковник служби цивільного захисту Євгеній Дубина, який розповів про роботу рятувальників Чернігівщини та подякував колектив Палацу за підготовлене яскраво-пізнавальне дійство. Практичні покази представників Товариства Червоного Хреста, кінологічної служби УМВС та рятувальної служби “SOS” поєднувалися із вокальними й танцювальними номерами у виконанні вихованців Палацу.

На завершення журі визначило переможців конкурсу на найкращий дитячим малюнок та фотографію про роботу оперативно-рятувальної служби “101”.

У ДСНС у Чернігівській області

Коментарі закриті.