стопЗа сім місяців поточного року відділом контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління Міндоходів у Чернігівській області проведено 89 перевірок суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють діяльність на ринку алкогольних напоїв та тютюнових виробів, пише Чернігівський Монітор.

За результатами перевірок виявлено 117 порушень законодавства, що регулює ринок підакцизних товарів.

Найпоширеніші порушення – зберігання та реалізація алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку або без марок (48 випадків), реалізація алкогольних напоїв за цінами, нижчими за мінімально встановлені (20 випадків), зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів в місцях, не внесених до Єдиного реєстру (26 випадків).

За продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, анульовано 15 ліцензій. Порушники оштрафовані на 102 тисячі гривень.

Загалом за 7 місяців анульовано 459 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

За порушення вимог Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” прийнято 65 рішень про застосування фінансових санкцій на загальну суму 319 тисяч гривень.

Коментарі закриті.