рда112 червня голова райдержадміністрації Олександр Мисник із начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації, керівниками установ та організацій району провів апаратну нараду щодо відпочинку та оздоровлення дітей Менського району у 2014 році. Відкриваючи нараду очільник району подякував усім, за чиїм сприянням Президентські вибори 25 травня пройшли демократично та безпечно, а їх результати відповідали волевиявленню громадян.

Далі слово було надано головному спеціалісту Менської МВД ЧОВ ФСС з ТВП Валентині Кудін. Вона ознайомила присутніх з інформацією щодо розподілу планових асигнувань на часткове фінансування дитячого оздоровлення та придбання путівок за рахунок коштів Фонду.

Завідуючий сектором з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Ємець у своєму виступі зупинився на тому, що згідно планових завдань влітку 2014 року передбачено забезпечити оздоровчими та відпочинковими послугами не менше 76% дітей шкільного віку (за даними держстатзвітності в районі налічується 3494 дитини); 100% оздоровлення дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, 87,7% дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей. В районі планується робота 4-ох стаціонарних оздоровчих закладів: санаторій «Остреч», ДОКи «Казковий -2», «Барвінок» та «Колос».

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Леонід Литовченко проінформував присутніх, що цьогоріч організовано роботу 26-ти пришкільних таборів відпочинку, до речі, всі вони сьогодні розпочали свою роботу. До них залучено 1006 дітей, що становить 33% від загальної кількості учнів 1-10 класів. Тривалість зміни 14 днів. Фінансування відпочинкової кампанії проводиться за рахунок бюджетних коштів (196 896 грн.), коштів батьків та спонсорів.

У підсумку голова райдержадміністрації зосередив увагу на деяких деталях надання путівок дітям з малозабезпечених сімей, незахищених категорій сімей; роз’ясненні батькам різниці щодо проплати оздоровлення та відпочинку дітей за бюджетні кошти чи кошти Фонду соцстраху тощо.

Олександр Петрович зобов’язав причетні служби забезпечити належні санітарно-гігієнічні, протиепідемічні умови для безпечного перебування дітей у пришкільних та оздоровчих таборах відпочинку. Висловив упевненість, що тільки спільними зусиллями відпочинок та оздоровлення дітей цього літа пройде на належному рівні.

Менська РДА

Коментарі закриті.