ohotaЦього року відкриття сезону полювання на пернату дичину починається 9 серпня. Але готуються до цього не лише мисливці. Підготовчі заходи проводять і співробітники органів внутрішніх справ,  працівники управління лісового господарства, управління екологічної інспекції та інші.

Правила техніки безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю на полюванні, здавалося б, добре відомі всім мисливцям, але насправді деякі з них не завжди сприймають їх всерйоз, що згодом і призводить до нещасних випадків. На сьогоднішній день дуже гостро стоять питання не лише браконьєрства, а й перереєстрації зброї, зазначає інспектор дозвільної системи Менського райвідділу УМВС України в Чернігівській області Олександр Івахненко.

Більшість мисливців просто забувають про необхідність продовження строку дозволу на зберігання зброї. Але є й такі, котрі свідомо не бажають додержуватися законодавства, чим автоматично переходять у розряд правопорушників. За дане правопорушення законодавством передбачене адміністративне покарання у вигляді штрафу.

Мисливцям під час полювання необхідно дотримуватися всіх правил безпеки та вживати запобіжних заходів щодо збереження зброї. Частіше всього рушниці втрачаються під час необережного з ними поводження, найчастіше – на човнах, а також в лісі під час полювання, коли мисливське спорядження залишається без нагляду.

Якщо такий випадок трапився, то власники зброї повинні негайно проінформувати про це відділення чи групу дозвільної системи, де зареєстрована втрачена зброя.

Коментарі закриті.