Нещодавно колишній директор Менського зоопарку Геннадій Полосьмак укотре побачив у районі Дягови зграю вовків. Про це він повідомив працівників районної організації Українського товариства мисливців та рибалок.

За словами мисливствознавця Віктора Жайворона, мисливці виїхали на вказане місце, знайшли сіроманців і підстрелили одного з них. Інші хижаки сховалися у лісі. Впольованою твариною виявилася вовчиця п’яти – шести місяців від роду.

Мисливствознавець розказав, що зараз у вовків йде період навчання потомства. Найкращий навчальний матеріал для вовків – легка здобич, така як кози чи собаки. Так що ці тварини зараз у більшій небезпеці.
За словами Віктора Жайворона, за рік вовк з’їдає близько тонни м’яса. Оптимальна кількість сіроманців на площі п’ятдесят – сто тисяч гектарів – один чи два. На Менщині, на думку мисливствознавця, повинно проживати не більше двох сіроманців. Проте мисливці запевняють, що наразі в районі орудує близько 10 вовків (як мінімум – два виводки). У такій кількості вони вже не виконують роль санітарів лісу, а несуть загрозу популяції інших звірів.

Також Віктор Миколайович розказав, що нещодавно у Коропському районі вовк покусав близько двадцяти чоловік. Скоріше за все тварина була хвора на сказ. А у Семенівському районі сіроманці задерли більше двох десятків телиць.

Районна організація УТМР закликає людей повідомляти мисливців про  появу вовків.

Коментарі закриті.