юбилей1 жовтня 2013 року свій 100-ий ювілей відзначило Стольненське споживче товариство Менського району Чернігівської області, пише ПіК.

На свято, вітати голову споживчого товариства Галину Кравченко, його нинішніх та колишніх працівників до с. Стольне з’їхалось багато гостей з області та району: голова Менської районної державної адміністрації Анатолій Соломко, 1-ий заступник голови Чернігівської обласної організації Партії регіонів, голова Правління Чернігівської облспоживспілки Анатолій Мирошниченко, голова Менської райспоживспілки Олексій Пономаренко, гості з сусідніх сіл. На святі були присутні колишні голови споживчого товариства, які очолювали його ще і за радянських часів.

В своєму вітанні від імені Укоопспілки та правління Чернігівської облспоживспілки  Анатолій Мирошниченко висловив впевненість, що спільними зусиллями Облспоживспілки, райспоживспілок та таких споживчих товариств як Стольненське, споживча кооперація Чернігівщини здатна вийти на новий якісний рівень.

“Споживча кооперація має ставити в центрі своєї роботи конкретного пайщика, його інтереси. Він, пайщик, має отримувати дивіденди та бути максимально наближеним до майна споживчої кооперації. І тоді він буде зацікавлений у розвитку кооперації, у розвитку сільського магазину, кафе, ринку, адже він буде розуміти – від цього розвитку залежить і його достаток” – відзначив голова Правління.

Анатолій Мирошниченко приїхав з подарунком. У зв’язку з активізацією впровадження в роботу Облспоживспілки комп’ютерних технологій та систем голова Правління подарував сучасний комп’ютер.

Коментарі закриті.