Свої сценічні таланти продемонстрували аматори з Феськівки, Миколаївки та Чапаєвки. Концерти відбувалися у рамках творчих звітів «Квітуй во славу України, талантів молодих перлина!»

Юнь не підвела

Феськівські самодіяльні артисти у порівнянні з минулорічними виступами значно творчо і професійно виросли. Гарні сценічні костюми, відпрацьований репертуар, масовість – усе це додало плюсів до звітного концерту.

Виставка виробів народних умільців нікого не залишила байдужим, не перевелися у Феськівці талановиті та умілі майстри. А концерт пройшов, як мовиться, на одному диханні.

Людмила Кащенко створювала піднесений настрій, читаючи гумористичні оповідки. Гарно декламувала вірш «Лілея» Юлія Вініченко. А взагалі усі, хто взяв участь у концертній програмі, були на висоті!

З бабусиних скринь

Приміщення Миколаївського Будинку культури вразило чистотою і свіжим ремонтом. Виставка виробів народних умільців була унікальною і неповторною – на ній представлені рушники, самовар, одяг 17 – 18 століть, предмети народного побуту.

Дивно, що до такого охайного і гостинного закладу культури прийшло менше десятка глядачів. Можливо, городні роботи стали на заваді?

А звітували миколаївці на рівні. Задіяні у виступах були і діти, і дорослі. Вдало виступили Світлана Дудко, Вікторія Шульга, Ольга Сорока, а також дуети у складі Ніни Соляник і Світлани Дудко, Анастасії Лутай і Ангеліни Димочки, Марії Баклажко і Світлани Дудко.

Та першість дісталася жіночому фольклорному ансамблю. Репертуар у нього колоритний і добре продуманий. Костюми дістали з бабусиних скринь, що додає ансамблю неповторності. Акомпанувала на баяні Галина Косович.
Відділ культури і туризму РДА запросив колектив для участі у концертному дійстві, яке відбудеться на Троїцькому ярмарку у Мені.

Чапаєвці люблять гумор

Клуб у Чапаєвці невеликий, однак у ньому по-домашньому затишно. Завідувач бібліотеки Надія Бура організувала виставку виробів, виготовлених умілими руками її односельців.

Звітний концерт вразив своєю насиченістю, підготовкою і вдалим виконанням. Продавці магазинів Марина Далте і Любов Грищенко співали, як справжні артистки. Тому і оплесків отримали найбільше.

Порадувало виступом і тріо у складі названих продавчинь і завідувача клубу Світлани Терещенко.

Концертну програму вела Катя Шендра, яка ще й співала. А тоді разом з Денисом Терещенком показали гумористичну сценку. Посмішила глядачів і Діанка Конон, читаючи веселі оповідки.

Незважаючи на нечисленний колектив аматорів, концерт вийшов цікавим і змістовним. По його закінченні глядачі піднімалися на сцену і щиро дякували учасникам за подарований гарний настрій і заряд бадьорості.

Коментарі закриті.