«Ми повинні докласти максимум зусиль, щоб вистояти та пережити зиму»На цьому в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман наголосив 30 вересня під час наради з головами райдержадміністрацій, міськими головами та керівниками підприємств паливно-енергетичного комплексу.

Мова йшла про готовність до опалювального сезону, який за календарем має розпочатися за два тижні.

В ході наради детально обговорено основні тенденції розподілу і використання енергетичних ресурсів, питання альтернативних джерел отримання енергії, а також виконання заходів з енергозбереження в умовах обмеження постачання російського газу.

Присутній на засіданні радник міністра енергетики та вугільної промисловості Сергій Меженний закликав присутніх, зважаючи на ситуацію в країні, з розумінням поставитися до вжиття вимушених заходів, а саме – обмеження споживання підприємствами електроенергії, особливо в часи вечірнього максимуму. Він підкреслив: ситуацію може виправити лише припинення військових дій на сході та відновлення роботи шахт – основних постачальників вугілля.

Як зазначив директор Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації Петро Головач, усім без винятку постачальникам енергоносіїв та споживачам доведені граничні обсяги постачання і споживання природного газу, електричної енергії.

Розроблено та реалізовуються заходи щодо зменшення споживання природного газу теплопостачальними підприємствами та бюджетними установами на 30%.

Практично готові котельні, теплові мережі, житлові будинки, об’єкти соціальної сфери. Проблемним у бюджетній сфері залишається питання забезпечення твердими видами палива – вугіллям, торфом, дровами. За словами Петра Головача, це питання повинно перебувати на постійному особистому контролі керівників районів, адже у всіх зараз є можливість поповнити запаси, не чекаючи холодів.

Незважаючи на обмеженість фінансових ресурсів, сьогодні проводяться роботи з реконструкції котелень на 88 об’єктах бюджетної сфери області. Це надскладне завдання, бо це більше, ніж за чотири останніх роки, взятих разом. На даний час вже проведено роботу на 12 об’єктах бюджетної сфери. Облдержадміністрацією вжито заходи щодо залучення інвесторів, які зараз проводять підготовчі роботи по переведенню котелень на альтернативні види палива на 21 об’єкті.

Петро Головач закликав голів райдержадміністрацій надавати всебічну підтримку інвесторам та сприяти їхній діяльності на території району.

Сергій Журман озвучив проблеми, на які потрібно звернути особливу увагу. Це стосується, у першу чергу, теплопостачальних підприємств, які мають заборгованість за спожитий природний газ. Також на місцях необхідно забезпечити 100-відсоткові розрахунки за спожиту теплову та електричну енергію. Наразі у деяких районах ситуація з даного питання дуже критична.

– Ця зима буде чи не найскладнішою за всі роки незалежності України. Ще раз звертаю вашу увагу на те, що в умовах обмеження постачання енергоносіїв, наявних фінансових ресурсів нам необхідно на належному рівні забезпечити проходження опалювального сезону. Особлива увага повинна бути акцентована на використанні місцевих ресурсів та власного потенціалу, – підкреслив Сергій Журман.

Для цього на місцях необхідно взяти під особистий контроль споживання природного газу у межах доведених лімітів та використання резервних видів палива, посилити роботу щодо підвищення рівня розрахунків за спожиті енергоносії.

Сергій Журман також звернув увагу керівників районів на низький рівень інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення про соціальний захист в умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги.

Підприємства житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до 15 жовтня мають забезпечити погашення всієї заборгованості за спожиті енергоносії, завершити ремонтні та підготовчі роботи, а також продовжити системну роботу зі споживачами всіх категорій щодо проведення своєчасних та в повному обсязі розрахунків за використані енергоносії.
***

Нагадуємо: аби не вистоювати черги і вчасно отримати субсидії та компенсації, подбайте про оформлення необхідних документів уже зараз. Телефон відділу субсидій та адресної соціальної допомоги управління соціального захисту населення Менської РДА 3-14-74.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;He was the leading vote getter among National League players for last week’s All Star GameThey then burrow beneath the skin, causing a large white boil, and eat blood and tissue.mulberry outlet york
But I think that we would love to do it.mcm bookbag
“We do it in practice a little bit.chaussure louboutin pas cher
And when she turned it in, she didn’t receive a copy of the FIR or the complaint number (that would come only a week later, after persistent members of her family repeatedly called the police to ask).occhiali gucci

Patrina has been a mainstay, not only in the field, but also at the plate and on the mound.toms wedges

Коментарі закриті.