Надзвичайно тепла атмосфера панувала в Менській музичній школі 1 жовтня. Зал навчального закладу наповнили звуки музики і співу. Юні вихованці разом зі своїми викладачами подарували прекрасний і незабутній концерт з нагоди Міжнародного дня музики.

Про це “Нашому слову” розповіла виконувач обов’язків директора музичної школи Антоніна Бурмака.

Фінал свята був надзвичайно урочистим і пам’ятним для кожного першокласника музичної школи, тому що їх приймали у велику родину професійних музикантів. Навчальний заклад поповнився 43-ома юними талантами.

Ось вже 48 років в Менській дитячій музичній школі учні вчаться розуміти музику, її мову, естетичні смаки. Кожен з них має можливість знайти себе, показати свої здібності: чи у грі на інструменті, чи у співі. Школа виявляє серед учнів здібних і талановитих. У цьому закладі діти не лише освоюють музичні інструменти, а й вчаться мислити й творити. Їм допомагають, звичайно ж, вчителі.

Школа має свої традиції святкування. До них відносяться як заходи, які проводяться щорічно, так і система спілкування, що склалися між вчителями, учнями і батьками. Спільні святкування зближують.

Для інформації. Міжнародний день музики запроваджений 1 жовтня 1975 року рішенням ЮНЕСКО. Одним з ініціаторів цього свята є композитор Дмитро Шостакович. День музики відзначається щорічно у всьому світі концертними програмами, звучать твори, визнані шедеврами світової культури.

Фото Оксани ПРОХОРЕНКО.

Коментарі закриті.