Не старіють в душі ветерани...

В Україні 29 січня традиційно відзначається День вшанування ветеранів та пенсіонерів державної пожежної охорони.

Ветеранів пожежної охорони привітав начальник Менського РВ УМНС України в Чернігівській області Володимир Варуша.

Рятувати життя і майно людей від вогню – справа не проста, навіть небезпечна. Вона вимагає рішучості, відповідальності, постійної бойової готовності, а часом і здатності на героїчні вчинки, що перевищують людські можливості. Обирали її завжди люди мужні, сильні духом, морально і фізично загартовані.

Далеко не кожен наважиться ступити на шлях, пов’язаний із щоденним ризиком, двобоєм зі смертельно небезпечною стихією. Ті ж, хто свідомо зробив свій вибір, залишаються вірним йому на все життя. Тисячі успішно ліквідованих пожеж і врятованих із вогняної пастки людей – найкраще підтвердження вагомого внеску пожежних у зміцнення Української держави. Їх називають справжніми героями, адже саме вони йшли у вогняне пекло не знаючи, що чекає їх за димовою завісою…

Пожежно-рятувальна служба району є гідним послідовником слави наших ветеранів. Так за 2011рік пожежним підрозділом врятовано від вогняної стихії п’ятьох осіб та матеріальних цінностей на суму понад 3 млн. 954 тис.гривень.

На особливу подяку заслуговуєте сьогодні саме ви – ветерани та пенсіонери пожежної охорони, які  працювали в пожежній частині і передавали свій досвіт молодому поколінню вогнеборців: Олександр Чепурко, Григорій і Анатолій Фесюни, Микита Ісаченко, Іван Ігрушко, Віктор Мекенченко, Петро Левенець, Олександр Федоренко, Василь Кириченко, Валерій Хоменко, Олександр Болва.

Також хочу відзначити і жінок-ветеранів пожежної охорони, які разом з нами переживали всі труднощі цієї нелегкої служби: Галину Зезуль і Любов Шилько.

Шановні ветерани пожежної охорони! Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з вами і досягати разом професійних висот. Від щирого серця дякуємо вам, за самовіддану працю, професіоналізм, витримку та врятовані людські життя. Бажаємо всім вам міцного здоров’я, життєвої наснаги, незборимої волі й стійкості духу, благополуччя, миру і добра! Вітаю зі святом усіх, хто в різні роки життя пов’язував себе з протипожежною службою. Нехай оберігає вас Господь, а щастя і радість не переводяться у ваших оселях!

Коментарі закриті.