Витрати українців на мобільний зв’язок зростутьОтаку передноворічну «пілюлю» видав один із найпопулярніших в Україні мобільних операторів. Мовляв, для того, аби в останні дні року заклопотані абоненти мали змогу вільно спілкуватися і вітати одне одного, МТС запропонував спеціальну акцію.

Ось про що йдеться на офіційному сайті оператора: «Грудень – найгарячіша пора і в бізнесі, і в домашніх турботах. А 31 грудня – найбільш клопіткий день року, коли треба встигнути все: привітати з наступаючим Новим роком, замовити таксі, уточнити фінальний список покупок, домовитися про зустріч на свята. У середньому, у цей день наші абоненти витрачають на зв’язок більше 12 грн. Проаналізувавши споживання, ми вирішили зменшити цю суму, і при цьому зняти обмеження на весь передсвятковий день. Вигідний пакет послуг включає необмежений обсяг мобільного інтернету і дзвінків по Україні та за кордон всього за 5 грн. Сподіваємося, що це допоможе нашим абонентам впоратися з передноворічною лихоманкою і встигнути зробити все, що вони запланували в цей день».

Однак нам, пересічним абонентам, чомусь не просто запропонували цю акцію, а нав’язали примусово. І до того ж не повідомили! Випадково прочитала про це в одній із соціальних мереж.

На практиці перевірено, що саме 31 грудня додзвонитися кудись по мобільному нереально, особливо надвечір і вночі. І куди у новорічну ніч на таксі поїде бабця з хутору? Та вона раз на місяць на якусь десятку поповнить рахунок – і вистачає їй того, бо старикам по мобільному в основному діти дзвонять самі.

За який кордон ми усі дзвонитимемо? Ну, хіба кілька відсотків простих громадян мають родичів поза межами країни.

Отож знайте: від «вигідної» пропозиції МТС таки можна відхреститися. Просто після підключення самої послуги наберіть: *101*13# . Оператор обіцяє, що кошти у розмірі п’ять гривень будуть повернені на рахунок протягом трьох днів, а сама послуга буде відключена. Особисто мені не так вже й шкода тих п’ять чи десять гривень, котрі у мене заберуть за поповнення рахунку на мобільному. Неприємно, що нас, простих громадян, дурять і на цьому. Скільки мільйонів громадян не прочитають цю інформацію і не наберуть оті «*101*13#». І таксі не викличуть, і за кордон не подзвонять. І мільйони гривень осядуть у кишенях олігархів як новорічний подарунок.

І ще одна ремарка: п’ятірку з рахунку зніматимуть лише тоді, коли його поповнити на суму від дев’яти гривень. А сама акція діятиме тільки до 31 грудня. Потім оператор ще придумає, як видурити з нас гроші.

Коментарі закриті.