Ігор Тарасенко за робочим місцем

На фото: Ігор Тарасенко за робочим місцем.

Постійна співпраця районного центру зайнятості з підприємствами району є одним з чинників успіху підприємств. Філія «Менський сир» ПП КФ «Прометей» є одним з лідерів у виробництві молочної продукції в Україні. Нинішня потужність підприємства дозволяє переробити до 400 тонн молока на добу. Виробництво сирів весь час вдосконалюється, в експлуатацію вводяться нові виробничі потужності. Виробнича політика підприємства спрямована на постійне підвищення якості продукції і зорієнтована на задоволення найвимогливіших смаків споживача. Підприємство забезпечує гідні умови праці, дбає про соціальну інфраструктуру. Тут є ошатна їдальня, де можна пообідати, сучасні душові кабінки, зручні кімнати для відпочинку.

За 2 місяці поточного року, в результаті співпраці з «Менським сиром» 53 чоловіки було працевлаштовано.

Серед них був і молодий хлопчина, Тарасенко Ігор, який має групу інвалідності. Трудову діяльність Ігор розпочав як охоронець, потім працював обліковцем міри, і при цьому самостійно активно вивчав комп’ютер. Залишившись без роботи, Ігор протягом декількох місяців намагався самотужки знайти роботу, але всі спроби виявилися марними. Знайти роботу, яка б відповідала його стану здоров’я та уподобанням не вдалося, але ж бажання працювати було великим.

Звернувшись до районного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні. В перший же день спеціалісти центру зайнятості з’ясували побажання Ігоря до майбутньої роботи, та вивчили рекомендації МСЄК щодо можливості його працевлаштування. За перший же тиждень перебування на обліку, Ігор поспілкувався із спеціалістами центру зайнятості, прийняв участь у семінарах з загальних питань зайнятості населення та з техніки пошуку роботи. Після завершення семінару з техніки пошуку роботи, Ігорю було запропоновано відвідати на філію «Менський сир» для працевлаштування оператором комп’ютерного набору. Гарні знання комп’ютера, та знання отримані на семінарі основ техніки пошуку роботи дозволили Ігорю успішно пройти співбесіду з роботодавцем.

В результаті Ігоря було працевлаштовано на підприємство з наданням дотації. Тепер він має гарантовану роботу як мінімум на 2 роки, і стабільний заробіток, а підприємство знайшло в його особі гарного спеціаліста, який прагне працювати і вдосконалювати свої знання. Зі слів директора філії «Менський сир» ПП КФ «Прометей» Олени Леонідівни Лазірко:

– Коли до відділу кадрів заходить людина, яка хоче працювати, ми намагаємось їй допомогти. Разом з районним центром зайнятості ми відшуковуємо саме таких людей, для цього проводимо ярмарки та міні-ярмарки вакансій, презентуємо наше підприємство шукачам роботи. При потребі проводимо стажування на робочому місці.

При першій же співбесіді з Ігорем, ми зрозуміли, що хлопчина прагне працювати понад усе, і виявилось що він має гарні знання комп’ютера. На сьогодні Ігор приступив до виконання своїх обов’язків. Своїм прикладом Ігор підтверджує аксіому: “Можна усі труднощі здолати, головне – бажання працювати”

Автор: Юрій Стальниченко, головний спеціаліст Менського районного центру зайнятості.

Коментарі закриті.