Перед кожним випускником школи постають питання: ким бути, яку професію чи спеціальність обрати та в якій сфері діяльності себе реалізувати? Корисною порадою у виборі професії ще до вступу до вузу є знайомство з практичною стороною професії.

З цією метою Менський районний центр зайнятості організовує професіографічні екскурсії, одна з них була проведена 16 березня до Менської центральної районної лікарні для учнів 9 класів районної гімназії.

Є професії досить поширені, про які інакше, як з повагою, не можна й говорити. До них з повною відповідальністю можна віднести професії медичних працівників. Дійсно, іноді трапляється, що життя людини залежить цілком від втручання лікаря, від його дій, вміння поставити правильний діагноз, призначити й своєчасно провести лікування. Дуже часто можна почути: «Вся надія на вас, лікарю…» У цих словах немає перебільшення. В цьому переконались учасники заходу.

На початку школярі ознайомились із структурою лікарні, дізнались про основний професійний склад працівників та потребу в спеціалістах медичної сфери. Після чого розпочалась сама екскурсія по лікарні, в ході якої діти переконались, що лікар — одна з найблагородніших професій на землі. Але стати лікарем легше, ніж їм бути. В руках медиків знаходиться людське життя, тому велике значення мають його душевні якості і мотиви, котрими він користується в своїй діяльності. Лікувати людей, захищати їх від хвороб і смерті — що може бути прекрасніше?

На останок школярів закликали: «Якщо у вас добре, співчутливе до людського болю серце, якщо ви здатні до останньої хвилини боротися за життя людини, а також бачити світлі вдячні очі вилікуваних людей – оберіть цю благородну професію!»

Зустріч  пройшла цікаво та змістовно. Маємо надію, що отримані враження та інформація стануть дітям у пригоді, коли в найближчому майбутньому вони почнуть втілювати свої професійні плани.

За матеріалами сайту www.menskrcz.blogspot.com

Коментарі закриті.