У вівторок відразу декілька провідних телеканалів розповідали про пенсіонерку, яка виступила проти грабіжників.

Сталося це днем раніше у Великій Британії. Шестеро молодиків напали на ювелірний магазин. Вони під’їхали до нього на скутерах, розбили кувалдами вітрини і почали збирати коштовності. У цей час до злодіїв підбігла літня пані й стала гамселити їх сумочкою. Чоловіки кинулися навтьоки. Двоє від несподіванки впали зі свого скутера. Одного з грабіжників перехожі «скрутили» й передали в руки поліції. Згодом вдалося затримати й інших членів банди.

Цей прецедент зняв на відеокамеру випадковий свідок.

В Великобритании ограблению ювелирного магазина помешала отважная пенсионерка с Видео bigmir)net.

Останнім часом став помічати, що приказка «моя хата скраю» стає все менш актуальною, і не у Великобританії, а у нас – в Україні, і на Менщині в тому числі. Люди все частіше намагаються не стояти осторонь суспільних проблем, а сприяти їх вирішенню.

Наприклад, жителі Макошине, Березни та Киселівки створили формування з охорони громадського порядку. І тепер у вільний час дбають про свою безпеку і безпеку своїх земляків.

Нещодавно «Наше слово» писало, як молодь Чугаївки влаштувала для себе та інших людей цікаве і корисне дозвілля, обладнавши льодовий каток.

Також на нашому сайті можна прочитати про проведення у Мені першого літературного вечора та про продовження футбольних змагань. Яких би також не було, якби не старанність небайдужих людей.

Нещодавно громадські організації району створили раду, щоб допомагати владі й контролювати її діяльність.

І це тільки частина громадських ініціатив, які втілюються у нашому районі. Активісти витрачають на них сили, час, а часто і власні кошти. Наскільки ці ініціативи будуть результативними – невідомо. Але, думаю, без них життя не покращає точно.

Мітки:

Коментарі закриті.