Моторикша по-макошинськиЧого тільки не придумає наш творчий і невгамовний люд! Ось подивіться на фотографію: ну хіба б ви не провели поглядом отакий ексклюзивний транспортний засіб, якби він з’явився на вашій вулиці?

Важко повірити, але оце чудо техніки зроблено на основі звичайного серійного заводського мотоблока. Автор його – Василь Калинський з Макошине. Ні офіційної технічної освіти, ні водійських прав, окрім як на водіння мотоцикла, за свої 60 років Василь Миколайович не надбав. Не потрібні вони йому, бо має світлу голову і золоті руки.

Ще порівняно недавно тримав у дворі «кінську силу». А тоді захотілося йому зробити так, щоб не просила та сила ні сіна, ні вівса. І зробив. Кобилу продав, мотоблок купив.

– Найперше колеса в мотоблоці поміняв на більші, – розповідає Василь Калинський. – А тоді пішло… Ідеї з’являються вночі, коли не спиться. А вдень я їх у життя втілюю.

На сьогодні має макошинський умілець причіпне знаряддя до мотоблока в повному комплекті: є чим і орати, і город обробляти, і сіно гребти, і картоплю копати. Все – його власної конструкції і виготовлене або удосконалене власними руками.

– Тим, що в магазині до мотоблока продається, працювати не можна, то іграшки, – сміється він. – Я зробив усе сам, щоб і надійно, і якісно.

Так воно у нього і працює. Майстер по секрету зізнався, що оцей «кабріолет» іще в процесі. Удосконалюється, тобто, і незабаром матиме додаткові зручності. Хоча вже й зараз: кілька пасажирських місць, під дахом, сидіння водія можна розвернути на 180 градусів, є просторе багажне відділення. Трохи більше півгодини – і від центру Макошине доїжджає до центру Мени.

Коментарі закриті.