“Мотопробіг під рідним прапором держави” – так байкери області назвали свою подорож містами Чернігівщини у День Незалежності України.

 

У мотопробігу взяли участь байкери на різних мотоциклах: це і класичні “залізні коні”, і спортивні. Були й водії на скутерах.

За день об’їхали п’ять міст області. Організатори розраховували на сотню учасників , серед них шестеро – бійці АТО, які приїхали з Черкас. Найстаршому байкеру було 70 років.

Точну кількість мотоциклістів не підрахували, адже колону під час руху наздоганяли байкери з інших областей України, а також приєднувалися представники міст, до яких заїздили учасники мотопробігу.

Байкери проїжджали за маршрутом “Чернігів-Седнів-Городня-Сновськ-Корюківка-Мена-Чернігів”. Якщо окреслити його на карті, вийде прапор, що майорить.

До Мени байкери завітали близько 16 години. Спочатку біля Алеї Героїв учасники мотопробігу, жителі та гості міста вшанували пам’ять наших хлопців, які загинули у російсько-українській війні. Далі відбувся флеш-моб, де всі бажаючі могли пройтися центром міста, тримаючи величезного прапора України.

Потім учасники пробігу відпочили, підкріпилися кулішем. За цей час всі зацікавлені мали змогу детальніше роздивитися кожний байк (а їх там стояло більше сотні) та сфотографуватися, осідлавши будь-якого “залізного коня”.

 

 

Коментарі закриті.