sudВосени минулого року кілька злочинів у Макошине було скоєно за участі учнів місцевої школи. Але неповноліття не позбавляє від покарання.

– У листопаді 2012 року учень Макошинської школи спільно з трьома неповнолітніми земляками викрали транспортний засіб, – повідомила прокурор прокуратури Менського району Ольга Ярина.

Близько 23 години вони цвяхом відкрили навісний замок на гаражі жителя Макошине і поцупили мопед Mustang. На тому «мустангу» каталися досхочу. Коли ж мопед зламався – заховали його у приміщенні колишнього ФАПу.
Уже через тиждень той же школяр разом із 39-річним земляком вкрали з будинку мешканки селища мобільний телефон та зарядний пристрій.

Троє неповнолітніх мопедних «гонщиків» отримали по три роки умовно з іспитовим терміном в один рік. Батьки винуватців відшкодували судові витрати за проведення експертиз (по 293 гривні) та збитки власнику за пошкоджений транспортний засіб.

Таку ж міру покарання суд призначив і дорослому учаснику крадіжки мобільного телефону. А малолітньому спільнику – примусові заходи виховного характеру у вигляді направлення його до спеціальної навчально-виховної установи для дітей і підлітків строком на три роки.

Коментарі закриті.