Могила заслуженого педагога поросла бур’янамиМісце поховання колись відомого в Мені вчителя Антона Борсука занедбане. Про це неподобство розповів кандидат наук, інститутський викладач Олександр Хропач.

Цю інтелігентну і благородну людину не можна не знати, адже, незважаючи на поважний вік і слабке здоров’я, Олександр Миколайович активно переймається проблемами нашого міста.

Ось що він розповідає:

– Коли я ще навчався у школі, у той час інспектором у відділі освіти працював Антон Борсук – перший у районі Заслужений учитель України. Дуже освічена і поважна людина, талановитий педагог.

Давно те було, 44 роки тому педагог упокоївся на центральному кладовищі у Мені. Оскільки власних дітей у нього не було, доглядати за могилою допомагав його прийомний син, котрого свого часу Антон Петрович поставив на ноги і вивів у люди.

– Немає вже і цієї людини, – каже Олександр Миколайович. – Ми, колишні однокласники, коли приїжджали у Мену, прибирали час від часу на могилі вчителя. А віднедавна зовсім нікому стало те робити, бо усі ми – вже пенсіонери, болячки обсіли. Ще пару років тому одна моя колишня однокласниця прибирала на цвинтарі, а тепер вже і вона не подужає. Я неодноразово звертався до владних кабінетів із пропозицією, аби бодай якась із шкіл міста узяла на себе таке собі шефство у справі по догляду за могилою знаного педагога – усе марно. Але це ж так нескладно. Навести лад і хоча б пару разів на рік підтримувати там порядок.

Коментарі закриті.