CK_xsdeWwAAkfiL (1)SIM-карти повинні бути пов’язані з конкретними людьми, це зменшить обсяги шахрайства. – пише “Тиждень“.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), на засіданні у вівторок, 28 липня, прийняла рішення підтримати проект постанови, що передбачає обов’язкову ідентифікацію та реєстрацію SIM-карток абонентів. Про це повідомила прес-секретар НКРЗІ Тетяна Ліговська.

«Ми підтримали документ, розроблений Держспецзв’язку (Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації – Ред.)», – сказала Ліговська.

За її словами, прийняття даної постанови дозволить скоротити обсяг мобільного шахрайства і сприятиме чіткій ідентифікації абонентів мобільного зв’язку.

“Давно йшлося про те, що необхідно вводити реєстрацію абонентів… Справа в тому, що номер повинен бути прив’язаний до людини, тому що на сьогоднішній день у наш ринок (телекомунікацій – Ред.) входять питання зв’язку мобільного телефону і фінансових послуг. У цій ситуації відсутність реєстрації призводить до великого обсягу шахрайства”, – зазначила прес-секретар.

Коментарі закриті.