фото1 005_resize

Щодня сотні громадян України знаходять собі роботу за допомогою служби зайнятості. Двері центрів зайнятості відкриті для всіх, незалежно від віку, статі, місця проживання: кожен може звернутися та отримати необхідну допомогу – і мешканець великого міста, і житель невеличкого села. Саме для цього 13 липня на центральній площі м. Мени і працював мобільний центр зайнятості, який організували фахівці Менського РЦЗ.

Відкриваючи захід, директор районного центру зайнятості Тамара Кот зауважила, що працювати треба вдома, на рідній землі,  а служба зайнятості допоможе знайти роботу не тільки на підприємствах району чи області, а й по Україні.

Слова вдячності на адресу служби зайнятості прозвучали від  міського голови Михайла Кадушка за роботу, яку виконує служба зайнятості та за організацію оплачуваних громадських робіт. Адже такий вид тимчасової зайнятості корисний двом сторонам, оскільки люди мають заробіток, а громада – впорядковану територію. Він закликав  присутніх до активної співпраці у цьому напрямку.

фото1 004_resize

Гості та жителі Мени мали змогу поспілкуватися з керівниками десяти найбільших підприємств міста, а роботодавці – підібрати для своїх підприємств необхідних працівників.

фото1 013_resize

В розгорнутому консультаційному центрі фахівці районного центру зайнятості надали інформацію про послуги служби зайнятості, можливості професійного навчання за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, робітничі професії, актуальні на сучасному ринку праці. Для тих, хто закінчив вищі навчальні заклади та не має роботи, запропонували отримати другу вищу освіту за спеціальністю „Фінанси” з отриманням кваліфікації менеджера страхової справи. Багато корисної інформації одержала молодь: про актуальні на сьогодні професії,  можливість працевлаштування на перше робоче місце тощо. Бажаючі пройшли профорієнтаційне тестування.

фото1 001_resize

Участь у заході взяли майже 150 жителів Мени та навколишніх сіл: в тей же день 9 було надано консультації, 6 зареєстровано з метою пошуку роботи, 6 отримали направлення на працевлаштування. Індивідуальні консультації отримали 30 зайнятих громадян, з них 4 – пройшли профорієнтаційне тестування, адже служба зайнятості надає соціальні послуги як безробітним, так і зайнятим особам.

Проведення таких заходів планується і в подальшому, оскільки результати роботи мобільного центру зайнятості говорять про актуальність та необхідність цього напрямку у діяльності державної служби зайнятості.

фото1 018_resize

Найближчі виїзди будуть 22 липня в Киселівку та 23 до Березного.

Головний спеціаліст Менського РЦЗ     Юрій Стальниченко

Інформація з сайт Чернігівського обласного центру зайнятості http://www.dcz.gov.ua/chg/

Коментарі закриті.