Оператори мобільного зв’язку інколи готують для свої абонентів не зовсім приємні сюрпризи. Про це читачі повідомили редакцію, надіславши колективного листа. Ось рядки з нього (стилістика збережена):

«Звертаються до вас по допомогу жителі Ушні. У нас мобільники стоять на «Київстар». До цього часу було все добре, люди користувалися телефонами на свій розсуд. Тепер усім нав’язали «Велику сім’ю» (це такий тариф – авт.). Причому без відома людей. Ніхто не розуміє, куди зникають гроші з телефону. Я випадково дізналася про це. Особисто в моїй сім’ї гроші на телефон – для екстрених випадків. Бо у мене чоловік інвалід другої групи, свекрусі 83 роки. Часто потрібна «швидка допомога». А стаціонарного телефону у нас немає. Що робити, куди бігти?

У мене було 10 гривень на рахунку, а тепер їх нема. Їх украв «Київстар». Щоб подзвонити до редакції, я пройшла півсела до людей, в яких є стаціонарний телефон. У бідних людей віднімають гроші. Пенсії мінімальні, і навіть з цих крихт відбирають. Якщо у ваших силах у цьому розібратися і допомогти, будемо вам дуже вдячні. Жителі Ушні».

Ми зв’язалися з прес-службою мобільного оператора і ось яку відповідь отримали:

«Київстар» запропонував абонентам, які обслуговувалися на умовах тарифних планів «З нами краще», «Найкращий», змінити діючий тарифний план на спеціальний тарифний план «Велика сім’я» з більш вигідними та зручними умовами. Після зміни тарифного плану абонент отримує такі переваги:

– відсутність плати за з’єднання при здійсненні дзвінків на усі напрямки, це економія 35 коп. при здійсненні кожного дзвінка;

– 30 нетарифікованих хвилин щодня для дзвінків на телефонні номери мережі «Київстар» та «Beeline-Україна», що не було передбачено умовами тарифів «З нами краще», «Найкращий»;

– єдиний тариф 20 коп. для дзвінків на телефонні номери мережі «Київстар» та «Beeline-Україна» після вичерпання обсягу щоденних нетарифікованих хвилин;

– знижений тариф на здійснення дзвінків на телефонні номери інших мереж, економія становить 15 коп. на кожній хвилині спілкування (різниця між старим та новим тарифом).

Пропозиція змінити тарифний план надходила абонентам у вигляді текстового повідомлення (SMS). За бажанням кожен абонент міг залишитися на умовах свого старого тарифу «З нами краще» чи «Найкращий». Для цього необхідно було обрати такий варіант за скороченим номером 477 або зателефонувати безкоштовно за номером 466.

Компанія поступово впроваджує у своїх пропозиціях абонентам тарифну модель зі щоденною абонентною платою, вона є прозорою та зрозумілою для абонентів. Абоненти чітко розуміють свої витрати та можуть їх планувати. Водночас за незначну щоденну плату абонент отримує певні переваги або обсяг нетарифікованих послуг.

Так у тарифі «Велика сім’я» щоденна абонентна плата становить 0,66 грн., при цьому відсутня плата за з’єднання і щодня абоненту надається 30 нетарифікованих хвилин для спілкування з абонентами «Київстар» та «Beeline-Україна», діє знижений тариф для здійснення дзвінків на телефонні номери абонентів інших мереж.

Саме на такий тарифний план був переведений вказаний редакцією номер. Якщо у абонента є бажання повернутися на свій старий тарифний план «З нами краще», то зробити повернення можна за допомогою автовідповідача за скороченим номером 477*20».

Коментарі закриті.