245238_500x296З 6 липня в Україні розпочалася чергова — шоста хвиля мобілізації. Стосовно кількості вже мобілізованих, то цього разу цифра таки вражає. Як зазначив заступник обласного військового комісара Вадим Лільчицький, це приблизно 1600-1700 чоловік,- повідомляє ЧОДТРК “Сівер-центр.

Пояснює таку кількість професіоналізмом військкомату. Професійні вояки вірять у патріотично налаштованих чернігівців, хоча погоджуються з тим, що причиною великої кількості бажаючих служити може бути і безробіття громадян.

Психологічна діагностика є невід’ємною складовою під час військового відбору. Чернігівська область визнана єдиним регіоном, який займається цим на професійному рівні. Нашу «методику» вже перейняли шість областей України. І тому до військового комісаріату у день початку мобілізації прибули представники Міжнародного центру «Помпіду». Фахівці з Хорватії, Грузії, Ізраїлю та Польщі зустрілися із чернігівськими військовими та психологами. Довго говорили, ділилися досвідом та дійшли висновку, що не можна залишати без психологічної підтримки бійців української армії.

Іноземні експерти також пообіцяли плідно співпрацювати з Черніговом у площині психологічної підтримки «АТОшників».

Коментарі закриті.