<p style="text-align: justify;">Щоб отримати доступ до Mobile ID, потрібно буде замінити SIM-карту в оператора і авторизуватися. Фото: Postimees</p>В Україні до кінця 2017 року запровадять проект ідентифікації за допомогою мобільного телефону з електронним підписом Mobile ID.

Про це розповів заступник голови Держагентства з питань електронного урядування України Олексій Вискуб під час форуму на тему: “Запуск проекту ЕGOV4UKRAINE: стан та перспективи розвитку електронного урядування в Україні”.

 

“Ряд кроків ми будемо реалізовувати щодо розвитку альтернативних засобів ідентифікації. В першу чергу протягом 2017 року ми плануємо запровадити повнофункціонально проект Mobile ID. Це по суті, можливо, найбільш перспективна технологія сьогодні у світі щодо забезпечення з точки зору доступності та зручності. Вона виконує дві функції: ідентифікації та створення електронного юридичнозначимого документа, бо на вашій сім-карті буде розміщуватись мобільний електронний цифровий підпис”, – сказав Вискуб.

 

Він додав, що до кінця цього року проект мають запровадити у промислову експлуатацію, але для цього необхідно створити необхідну законодавчу базу.

Коментарі закриті.