Санаторій "Остреч" у Мені.
Наталія та Артем Маринченки з Чернігова віддали перевагу «Остречі», бо тут потужна лікувальна офтальмологічна база.
Своє професійне свято відзначають і медики санаторію «Остреч». Вони теж дарують людям здоров’я, а це головне покликання у їхній професії.

Слава про ефективність оздоровлення в «Остречі» шириться далеко за межі області та навіть країни. Сюди їдуть з усієї України та з-за кордону. Деякі відпочивальники – по сім – десять років поспіль.

– Регулярно приїжджає лікуватися до нас юрист зі столиці, – розповідає старша медсестра санаторію «Остреч» Тетяна Желіховська. – То він каже, що за умов нашого заклопотаного і стресового та навіть депресивного життя саме тут відчуває, як зупиняється час.

Світло-, грязе- та електролікуванням, водними, тепловими та багатьма іншими процедурами тут фактично ставлять людей на ноги.

– У нас діє правило: «Відпочиваючий завжди правий», – продовжує Тетяна Миколаївна. – Тож до кожного пацієнта шукаємо особливий підхід, намагаємося, аби людина почувалася у нас комфортно і максимально ефективно використала можливості оздоровлення, уникаючи стресів та клопотів.

Коли санаторій заповнений, його працівники намагаються так розподілити процедури, щоб відпочивальники не чекали в чергах довго. А ще гостей здравниці завжди називають на ім’я та по-батькові, аби ті відчували, що їх тут поважають. Ну і насамкінець, відсутність вільного доступу до інтернету та переважно «мовчазні» мобілки довершують лікувальну дію.

До речі, щодо лікування нервових розладів, то дуже ефективною є процедура електросну. А якщо додати водні процедури, пахощі соснового лісу та неквапний ритм життя у санаторії, то зрозуміло, що відпочивальники повертаються додому, сповнені сил, відновивши здоров’я.

Приводять у тонус заняття у тренажерному залі та купання у басейні. А у дітлахів, окрім найулюбленішого хлюпання у басейні, викликає захоплення парафінотерапія. Адже у тому кабінеті дозволяють навіть поліпити теплий парафін.

– Працюючи тривалий час у центральній районній лікарні завідувачем терапевтичного відділення, я дещо скептично ставився до ефективності санаторного лікування, – зауважує заступник директора з медичної частини Анатолій Литвак. – Нині, попрацювавши тут три роки, кардинально змінив свою точку зору. Бо на власні очі бачу, коли, приміром, після кількох сеансів грязетерапії у пацієнта зникають припухлість суглобів, болі. Хронічні хвороби шлунку, серцевої, нервової системи, очей – усе це можна подолати за допомогою процедур та фітотерапії. Намагаємося з честю тримати марку нашого санаторію і продовжувати справу, започатковану першим головлікарем здравниці Миколою Сердюком, котрий, на жаль, днями відійшов у Вічність.

За словами Анатолія Олександровича, нерідко буває, що у пацієнтів насправді виявляється не зовсім той стан, у якому рекомендоване санаторно-курортне лікування. Або не зовсім вірним є діагноз, зазначений у направленні. Нічого, справляються!

У санаторії можна пройти і лабораторне обстеження, отримати консультацію гінеколога, пролікуватися у стоматолога. А вже у крайньому випадку, отримавши невідкладну допомогу, пацієнт може бути доправлений до центральної райлікарні, бо там, зрозуміло, потужніша лікувальна база.

Коментарі закриті.