З кожним роком місто все більше захаращується смітниками. Стихійні сміттєзвалища виникають скрізь: біля річок, в посадках за містом, на занедбаних присадибних ділянках і багатьох інших місцях.

Своєчасне вивезення контейнерів сміття повинно позитивно вплинути на те, щоб не створювалися смітники, щоб люди зносили сміття не на береги річок, а в контейнери.

Але останнім часом сміття по місту вивозиться з кожним днем все гірше і гірше, а на деяких вулицях міста і зовсім не вивозиться.

Небайдужі жителі міста звернулися по цьому питанню в Чернігівську обласну санепідемстанцію, Державну екологічну інспекцію із скаргами.

 

 

 

 

 

 

 

 

За дорученням голови райдержадміністрації проведено рейд-перевірку утримання прибудинкових територій. Відслідковано графік вивезення сміття транспортом КП «Менакомунгосп». Відхилень, як вказано в листі санепідемстанції, не виявлено.

 

 

 

 

У той же час КП «Менакомунгосп» не справляється з своєчасним вивозом сміття, про що може свідчить серія фотознімків, зроблених біля контейнерів 24.10.2011 року.

Усім це набридло, тому прийшов час вимагати від місцевої влади кардинальних змін в організації вивезення та утилізації сміття по місту.

Коментарі закриті.