Міський голова Мени Федір Фесюн перебуває на стажуванні в Естонії, яке триватиме з 6 до 12 лютого.

Візит до цієї прибалтійської країни проходить у рамках реалізації проекту “Практики належного управління Естонії для українських місцевих влад”, який виконує чернігівська громадська організація Центр “Доброчин” за підтримки МЗС Республіки Естонія.

Делегація Чернігівщини у складі представників органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій ознайомиться з системою організації місцевого самоврядування та конструкцією урядової адміністрації в Естонії, системою прийняття управлінських рішень та контролю за їх реалізацією, застосуванням належного управління з акцентом на прозорість та підзвітність.

Також члени делегації матимуть змогу вивчити досвід реалізації проектів, ініційованих громадськістю і спрямованих на вирішення соціальних проблем громади, можливістю належного фінансування цих проектів і перспектив втілення конструктивних ініціатив на місцях.

– В Естонії, на відміну від України, відсутнє підпорядкування органів місцевого самоврядування нижчого рівня подібним органам вищого рівня, а також будь-яке підпорядкування місцевого самоврядування органам державної влади. Естонський досвід може прислужитися Україні, зокрема, впроваджуватися на Чернігівщині, – вважає керівник Центру “Доброчин” Олександр Підгорний.

Усі витрати, пов’язані з перебуванням в Естонії, покриваються організаторами.

Коментарі закриті.