Надвечір у приміщенні районного центру дитячої та юнацької творчості гамірно, сріблясто та… сніжно. Підлога, меблі, одяг, волосся дівчаток-гуртківців – усе засипане інеєм з пінопласту.

На підвіконнях вишикувалися ошатні сніговики, усміхнені зайченята, у великих пакетах – сріблясті бантики, кульки, квіточки. Уся ця краса виготовлена умілими руками дівчаток, котрі займаються у гуртку «Сувенірний» під керівництвом педагога Інни Дубницької.

Минулого року ялинкові іграшки, виготовлені гуртківцями, прикрасили новорічне дерево на голов­ній площі Чернігова. Більше того – їхні іграшки виявилися одними з найкращих в області. Та й раніше юні майстрині перемагали не лише у обласних, а й у всеукраїнських конкурсах.

Ідея прикрасити ялинку у центрі нашого міста прийшла у світлу голівку Тетянки Василець (на знімку – крайня справа). Мовляв, чим наша Мена гірша за Чернігів? Дів­чинка разом з подружками пішла до міського голови і запропонувала таку ідею.  А потім придбали матері­ал – і ну виготовляти ялинкові іграшки!

Отож, жителі міста та його гості матимуть змогу під час новорічно-різдвяних свят споглядати не якісь пластикові м’ячі та напхані пакети, а яскраві витвори маленьких майстерних рученят.
Коментарі закриті.