Депутати міськради 28 січня одноголосно ухвалили рішення про створення комунального підприємства «Менакомунгосп», яке надаватиме широкий асортимент послуг жителям райцентру і не тільки.

Як повідомив «Нашому слову» депутат міськради Юрій Стальниченко, за чотири години безперервної роботи сесія міськради розглянула 13 різноманітних питань. Одним із найважливіших було утворення комунального підприємства. Його керівником депутати призначили Олександра Сидоренка.

За рішенням депутатів, «Менакомунгосп» надаватиме послуги по водо- і теплопостачанню, а також займатиметься оптовою та роздрібною торгівлею про-дуктами харчування, надаватиме ритуальні послуги тощо.

Спеціальний автомобіль-вишка, який передадуть комунальному підприємству, дозволить, на думку депутатів, покращити ситуацію з освітленням вулиць не тільки міста, але й інших населених пунктів району.

На сесії міськради також були затверджені ставки єдиного податку, розмір яких залишився на минулорічному рівні. Однак депутати утворили тимчасову комісію, котра розгляне та проаналізує звернення підприємців, які просять знизити ставки податку. Висновки комісії у подальшому будуть враховані міськрадою.

– Уже вкотре депутати міської ради довели, що зараз сформувалася і працює команда однодумців, – зазначає депутат Юрій Стальниченко. – На заваді вирішенню вкрай важливих питань міста не стоять ні власні амбіції депутатів, ні кольори їхніх партійних стягів.

Коментарі закриті.