prymakovЧергова сесія Менської міськради відбулася 15 грудня.

 

 

Діяльність Менської міськради під керівництвом Геннадія Примакова все більше перетворюється на театр абсурду.

На даному засіданні прийнято Етичний кодекс. Чому один, а не десять та ще п’ять в додачу моральних? У всьому цивілізованому світі звинувачений у вчиненні тяжкого кримінального злочину посадовець або відразу йде у відставку, або хоча б на час слідства припиняє виконання своїх повноважень. Етика Менької міськради зводиться до повного морального ігнорування порушеної проти Примакова кримінальної справи. Який сенс в такому випадку існування Етичного кодексу? Щоб пускати пилюку в очі громадськості, як те робила КПРС своїм моральним кодексом будівників комунізму?

Про етичність і раціональність піднятого в різному Примаковим питання взагалі говорити безглуздо. Зрозуміло, Примаков з допомогою розвішаної на вуха менян локшини потрапив у крісло міського голови з посади ревізора КРУ. А який рівень мислення в ревізора КРУ, не обтяженого високими етичними та світоглядними стандартами? Прийти на перевірку і, використовуючи всі наявні повноваження, загнати в куток підконтрольних фразою на зразок: “Голодний ревізор – злий ревізор!”. Звісно, було б добре, якби Примаков перед обранням міським головою попрацював хоча б ланковим польової бригади в якомусь фермерському господарстві, щоб опанувати елементарні основи науки управління. Бо без знань основ управління можна лише народ смішити та вносити абсурд в життя громади.

Хтозна, які процеси відбувалися в свідомості Геннадія Анатолійовича і чому він на сесії міськради не провів планірку по діяльності Менського сиркомбінату чи особливостях діяльності Галактичного розуму. Можливо, це він залишив на майбутнє, а на дану сесію в різному виніс питання внутрішньої діяльності Менської райдержадміністрації та її структурних підрозділів. Навіщо? Ну, щоб показати, хто в місті і районі головний, щоб поставити на місце райдержадміністрацію і очільника земельної комісії Карпенка. В результаті ж продемонстрував керівникам середньої та вищої ланки управління підприємствами і закладами району своє повне невігластво.

При безлічі зауважень до стилю керівництва Федора Фесюна його порада Примакову йти до інших, зокрема керівників району, і домовлятися виглядала як прояв геніальності. Ну є в тебе питання до дій райдержадміністрації чи відділу культури, то спочатку піди до кабінету Щукіна або Карпенка та обговори проблематику. Це не приниження, це норма ділового способу вирішення питань, всі цивілізовані люди так роблять.

У автора немає жодних проблем в спілкуванні з посадовцями району. Чому? Бо, по-перше, автор ставить собі за мету не конфронтацію, а вирішення проблем, по-друге, на те саме налаштовані й ті, до кого він звертається. А коли підходиш з питанням до Примакова, то чуєш на сою адресу: “Хто він такий, щоб я йому відповідав?” Пояснюю, я той, котрий хоче, щоб в нашому місті та країні діяли цивілізовані норми взаємовідношень, спрямовані на загальне благо, а не міряння рівнем невігластва.

Звісно, є дуже серйозні претензії і до районного керівництва. Претензії в царині освіти та культури, в продукуванні такого стану суспільства, при якому населення не здатне обрати ефективних суспільних менеджерів.

Втім, той, хто має очі, хай побачить. Прошу до перегляду:

 

Про енергоефективність. Енергоефективність – це хоча б мінімальна розумність, а не вміння тицяти в показану на планшеті кнопку для зміни рівня освітлення. На наведеному нижче фото характерна частина системи опалення в залі засідань Менської міськради. Навіть школяру зрозуміло, що при примусовому циркулюванні в системі гарячої води батареї будуть гарячі незалежно не тільки від закритості чи відкритості крану, а й взагалі існування з’єднання з верхньою лінією.

opalennya-v-miskradi

 

 

 

 

 

 

 

Цілком закономірно в залі засідань жахлива спека. Щоб хоч якось висидіти сесійне засідання, необхідно або вмикати кондиціонер, або відкривати вікна та двері. Варіант з кондиціонером більш зручний, але інтелектуально дуже принизливий. Відкривання вікон не менш безглузде, але виглядає трохи менш наочно-дурнувато.

Зрозуміло, що КП “Менакомунпослуга” з її директором і за сумісництвом та у відповідності з конфліктом інтересів депутатом міськради  Неберою жодним чином не здатна технологічно вірно вварити крани. Грошей, щоб найняти ТОВ “Менський комунальник”, “Сантехнік” чи якусь іншу солідну фірму, немає, всі витрачені на дотацію КП “Менакомунпослуга”.

Втім, автор може порадити й простий спосіб підвищити енергоефективність в приміщенні міськради – просто теплоізолюйте батареї опалення від приміщення спеціальними матеріалами, котрих зараз багато в магазинах, або хоча б обгорніть старими шторами чи мішковиною.

Коментарі закриті.