Споконвіку так вже повелося, що вину намагаються перекласти на іншого, приміром, волаючи “Тримай злодія!”.

 

 

 

Особливо огидна суміш виходить, коли в основу покладають ті “добрі наміри”, котрі ведуть до пекла. Так століття тому, виходячи виключно з “добрих намірів” і “турботи про народ”, затіяли будувати комунізм. Народ, розвісивши вуха, підтримав і отримав розкуркулення, виселення, голодомори, репресії, концтабори, війни та інші наслідки своєї недалекоглядності.

Нічого не змінилося. Так само організаторів виробництва намагаються звинуватити у всіх бідах і знищити. Ось, приміром, як це роблять з ТОВ “Менський комунальник”. Ну, знищите ви “Менський комунальник”, як, приміром, раніше інші знищили колгосп “Перше травня”, що потім? Побудуєте там свій приватний свинарник і продаватимете продукцію в три дорога? Чи передасте обслуговування водопостачання та водовідведення в КП “Менакомунпослуга”, як ви того хочете. Так ви ж на прикладі вивозу сміття показали свої здібності і “турботу” про народ – підняли тарифи в чотири (!) рази з 4 гривень до 16 і половину почали компенсувати з бюджету! Про якість вивезення сміття краще й не згадувати. Хто ж тепер вам повірить, що ви не прагнете те саме зробити і з водопостачанням?

Підніміть сьогодні тарифи на водопостачання та водовідведення в 4 рази, як на сміття, і ви побачите як Василь Зима з своїм колективом жирує так само, як сьогодні жирує Роман Мінець з своїм! Ні, підняття тарифів в 4 рази мало, надайте ще ТОВ “Менський комунальник” різних дотацій на мільйони гривень як “Менакомунпослузі”, щоб він і взагалі ні в чому ні собі, ні вам не відмовляв! Втім, від Зими відкатів не дочекаєшся, за що він вам, мабуть, і не подобається.

Звісно, нічого ви з бюджету на водопостачання та водовідведення для людей не дасте, як це там у вас: “Нехай відсохне рука того, хто обділить себе”? Ви навіть ті збитки, котрі спричинили своїми потугами зруйнувати водопостачання, компенсувати не бажаєте з бюджету, мовляв, нехай суд прийме рішення! Якщо вже говорити про суд, то на вас потрібно подавати, щоб за ваш особистий рахунок було сплачено борги обленерго! Спочатку проплатити з бюджету, щоб люди не залишилися без води, а потім відшкодувати бюджету за рахунок шалених зарплат та премій винних у створенні заборгованості.

На жаль, у нас посадовці звикли діяти в умовах повної безвідповідальності. Можна робити будь-що, руйнувати підприємства, брати хабарі, підривати арсенали, займатися сепаратизмом, привласнювати суспільне і ставати за його рахунок олігархами, будь-що – до відповідальності тебе не притягнуть. Це американці Лазаренка до в’язниці посадили за те, що обкрадав українців, а не наш народ. Тому і в даному випадку так вільно себе почувають руйнівники. Ну зруйнують вони водопостачання з водовідведенням і що? Потім за бюджетні мільйони створять нове обслуговування, збільшать тариф у 4 рази і половину компенсують з бюджету. А тоді приватизують те, створене ними за наш рахунок підприємство обслуговування. Вже ж намагалися таємно викупити базу КП “Менакомунпослуги”, от тільки Булавка сплутав карти ласим поживитися за рахунок громади.

Що створили оці Примакови, Стальніченки та інші з апарату міськради? Де ті підприємства, котрі мають давати робочі місця і наповнення бюджету? Чому посеред міста на території колишнього харчокомбінату вовки виють в бур’янах та корупціонери свої оборудки влаштовують?

Тому що обрали нездатних працювати на розвиток, здатних тільки витрачати суспільне та привласнювати його. Все, що ще працює, як болячка їм на оці, руки сверблять в прагненні зруйнувати.

Вони за тарифи для людей вболівають? Так знизьте тарифи на газопостачання, на електрику, на пальне для автомобілів, автостанцію відновіть, пенсії збільшіть, війну закінчить і території поверніть! Ваші ж купрієнки, лозові, ляшки та інші радикали просто гіганти державного управління, коли піаряться перед менянами та приїздять по каравай, і пігмеї, коли потрібно щось корисне зробити людям.

Втім, те, що роблять примакови з стальніченками мене не дивує, такі вони є. Але чому ми, як громада, дозволяємо їм кошти, котрі могли б бути використані на розвиток, марнувати на фонтанчики та феєрверки, чому дозволяємо руйнувати залишки того, що ще працює?

Щодо мене, то я дуже добре знаю що роблю. Спочатку доклав зусиль до того, щоб подібні оборудки в міськраді припинили проводити таємно, за зачиненими від суспільства дверима. Тепер загал може бачити хто і що робить. Попереду наступний етап – аналізу діяльності та визначення наслідків до котрих вона веде. З часом не тільки вуличкоми та ОСНи будуть аналізувати дії посадовців, а й школярі на уроках, мовляв, в силу дії тих то і тих факторів реалізація прагнень таких-то посадовців міськради призведе до наступних негативних наслідків для громади. Проаналізують і дії нинішніх посадовців, відео ж залишиться! Я б зараз з цікавістю подивився відеозаписи зборів, на котрих колись голосували за розкуркулення та виселення господарів і примус до вступу в колгоспи (колишній аналог нинішньої “Комунпослуги”).

Прошу до перегляду засідання комісії з надзвичайних ситуацій Менської міськради під головуванням Примакова з приводу створеної тим же Примаковим надзвичайної ситуації з водопостачанням:

 

Коментарі закриті.