Навесні найближча газета писала, що у Мені заплановано заміну труб водопостачання. Усе для того, щоб стабілізувати постачання води та тиск у трубах спекотної літньої пори. За повідомленням міської ради, 13 липня реконструкцію 120 метрів водогінної труби завершено.

35674
Водогін відремонтували, більші труби поклали і дорогу розрівняли. Фото автора.

Міський голова Федір Фесюн повідомив, що старі 100 мм труби були замінені на 200 мм. Це має покращити постачання води по міських вулицях Крилова, Леніна, Чехова, Робітничій, Ворошилова, Горького, Шевченка, Перше травня та у деяких інших мікрорайонах.

За словами мера, результат виявився навіть кращий, ніж очікували.

– Запланована кошторисна вартість реконструкції перемички складала  майже 147 тисяч гривень, – розповідає Федір Іванович. – Ми ж зуміли укластися в 94 тисячі.

Водогінні труби по місту були прокладені ще у 60-их роках минулого сторіччя. Звичайно ж, клали їх тоді без необхідних гідравлічних розрахунків. На той час водопровідники не замислювалися, що місто так розростеться. Труби поклали занадто малого діаметру. Це і стало причиною неякісного постачання води. У спеку, коли починається масовий полив городів, багато жителів міста відчували на собі дефіцит води у міській мережі.

Як стверджує міська влада, тепер цю проблему вирішено. Тиск в трубах нормалізувався, і можна спокійно поливати городи.

Проте це не єдина проблема з водогоном. По суті, практично весь він потребує не те що ремонту, а повної реконструкції.

Коментарі закриті.