Менська міська рада на 23 сесії ухвалила рішення продовжити договір оренди мереж водопостачання та водовідведення з ТОВ “Менський комунальник” на півтора року. Міському голові Федору Фесюну доручено провести переговори з цього приводу з керівником “Менського комунальника” Василем Зимою.

МЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
Менського району Чернігівської області
(двадцять третя сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я
Від 19 грудня 2012 року

Про передачу комплексу споруд та обладнання на них комунального водопостачання та водовідведення

Розглянувши рішення Президії Менської районної ради від 11.12.2012 року щодо питань функціонування споруд водопостачання та водовідведення, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Мена, враховуючи обговорення на зустрічі міського голови Фесюна Ф.І. з жителями міста 14.12.2012 року питання обслуговування мереж централізованого водопостачання та водовідведення та надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення на території міста Мена, з метою забезпечення надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення на території міста Мена, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.ст.26, 60, Господарським кодексом України, Законом України «Про питну воду та питне водопостачання», Цивільним кодексом України, Менська міська рада вирішила:

1. Вважати за необхідне продовжити дію договору оренди цілісного майнового комплексу споруд та обладнання на них комунального водопостачання та водовідведення, укладеного 01.01.2003 року між Менською міською радою та ТОВ «Менський комунальник» (правонаступник ЗАТ «Менський комунальник»), на 1 рік 6 місяців, змінивши умови договору, зокрема, що стосуються строку договору, утримання майна та ін.

2. Пропозиції щодо змін до договору та проект додаткової угоди подати на чергову сесію Менської міської ради після проведених переговорів міського голови Ф.І.Фесюна, директора ТОВ «Менський комунальник» В.Ю.Зими за участю постійних комісій Менської міської ради з питань житлово-комунального господарства та будівництва та з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, соціального захисту та підприємництва.

Міський голова Ф.І.Фесюн.

Коментарі закриті.