З нагоди Всесвітнього дня відмови від тютюнопаління Менський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів акцію обміну цигарок на цукерки.

Волонтери центру відзначили цей день акцією «Міняю цигарку на цукерку». В громадських місцях Мени зустрічали курців та пропонували їм обміняти цигарку на яскраву цукерку, повідомляє соціальний працівник центру Тетяна Ющенко.

Не всі охоче розлучалися, намагались зробити «останню затяжку», але все ж таки банка з цукерками спорожніла, а з цигарками – наповнилася.

Цікаво, що найзатятіші курці – старше покоління, з великою неохотою розлучалися з улюбленою забавкою. Молодь робила це охоче і з гумором.

В селищі Березна фахівці з соціальної роботи Ірина Корж та Інна Заїко також міняли цигарки на цукерки, ще й давали відчути курцям «приємний» запах недопалків.

Учням Березнянської ЗОШ 1-3 ст. найбільше сподобалось голосування «За чи проти здорового способу життя?», за здоровий спосіб життя висловились більшість школярів.

Усі бажаючі отримали соціальну рекламу центру – календарики, розроблені одним з постійних волонтерів центру Олександром Олещенком, «Пасивне куріння також вбиває».


Коментарі закриті.