Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області здійснює набір на денну форму навчання у вищі навчальні заклади Міністерства внутрішніх справ:

Про це “Нашому слову” повідомили у райвідділі міліції.

У абітурієнтів є можливість вступити на навчання до:

Національна академія внутрішніх справ (м. Київ)

Харківський національний університет внутрішніх справ

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка

Донецький юридичний інститут

Львівський державний університет внутрішніх справ

Одеський державний університет внутрішніх справ

Академія Внутрішніх військ МВС (м. Харків)

Національний університет “Одеська юридична академія”

Національний університет “Юридична академія ім. Я. Мудрого” (м. Харків)

Набір абітурієнтів на навчання здійснюється за державним замовленням (повне державне забезпечення абітурієнтів).

У вищевказаних навчальних закладах здійснюється підготовка фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів, боротьби з незаконним обігом наркотиків, кримінальної міліції, карного розшуку, боротьби з економічною злочинністю, слідства, громадської безпеки, державної автомобільної інспекції, інформаційних технологій, психології та внутрішніх військ МВС України.

Після закінчення навчального закладу випускникам гарантується працевлаштування в підрозділах внутрішніх справ УМВС України в Чернігівській області.

На денну форму навчання приймаються особи віком від 17 до 25 років, які мають повну загальну середню освіту.

Особлива увага приділяється особам, які пройшли дійсну строкову службу в Збройних Силах, Внутрішніх Військах МВС, та особам, які мають юридичну освіту освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».

Підготовка документів для вступу у вищі навчальні заклади МВС України здійснюється по 1 червня 2012 року кадровими підрозділами внутрішніх справ за місцем проживання абітурієнтів.

При вступі на факультет підготовки кадрів для МВС (слідчо-криміналістичний) Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого» та слідчо-криміналістичний факультет Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого» в обов’язковому порядку подаються сертифікати з української мови та літератури (не профільний), історії України (профільний), а також на вибір – з іноземної мови (англійська, французька, німецька, іспанська) або математики (не профільний).

Обов’язковою умовою вступу на навчання у ВНЗ МВС України є наявність сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти (з історії України та української мови та літератури), із не менш як 124 набраними балами з кожного предмету.

З приводу додаткової інформації, що стосується умов прийому на навчання звертатись у сектор кадрового забезпечення міськрайвідділу міліції за місцем проживання, за адресою: м. Мена, вул. Червона Площа, 8 (каб. № 8), тел. 3-14-29.

При поступленні на навчання до вищого навчального закладу МВС кандидату необхідно подати до кадрового підрозділу наступні документи:

– Фотокартки 9х12 – 1 шт., 3х4 – 6 шт. (у діловому стилі одягу);

– Копії паспортів, всіх членів сім’ї (батько, мати, брат, сестра);

– Копії свідоцтв про народження (батько, мати, брат, сестра);

– Копії ідентифікаційного коду виключно кандидата на навчання;

– Характеристика-рекомендація педагогічної ради школи або вищого навчального закладу першого-другого рівня акредитації (із обов’язковим зазначення того, що педагогічна рада рекомендує кандидата на навчання до обраного Вами навчального закладу МВС);

– Оригінали характеристик (школа, ЖЕО або Селищна рада, з усіх попередніх місць роботи, а для осіб звільнених у запас Збройних Сил – службова характеристика та військовий квиток);

– Довідка про склад сім’ї;

– Копія документу державного зразка про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень освіти (атестат, диплом з додатком);

– Документ, який підтверджує право на пільги при зарахуванні на навчання;

– Амбулаторна картка з медичного закладу, в якому обслуговується кандидат на навчання ( бажано мати із собою довідки про щеплення, флюорографію, медичні характеристики, тощо);

– Сертифікати про проходження профілактичного наркологічного огляду та сертифікат про проходження обов’язкового попереднього та періодичного психіатричного огляду (видаються відповідно лікарем-наркологом та лікарем-психіатром лікувальної установи);

– Розписка батьків, про надання дозволу щодо оформлення на навчання абітурієнта.

Кандидат, що виявив бажання поступати у вищий навчальний заклад МВС України в обов’язковому порядку проходить медичну комісію у службі охорони здоров’я УМВС.

Набір кандидатів на навчання у вищі навчальні заклади МВС здійснюється за державним замовленням. Після завершення навчання випускник в обов’язковому порядку підлягає працевлаштуванню.

За додатковою інформацією звертатись за номером: 3-14-29.

Коментарі закриті.