міліціяЗважаючи на ситуацію, яка нині склалася в державі і зокрема в Чернігівській області, міліція вживає додаткових заходів для забезпечення охорони громадського порядку і безпеки громадян.

У зв’язку з цим УМВС в області внесено зміни до комплексного плану використання сил та засобів в системі єдиної дислокації. Збільшена кількість нарядів, які заступають на охорону громадського порядку. До охорони громадського порядку залучаються працівники міліції, військовослужбовці внутрішніх військ, члени громадських формувань, активісти самооборони та громадськість.

Щоденно на Чернігівщині залучається до охорони порядку близько шестисот осіб, серед яких працівники патрульної служби, державної служби охорони, ДАІ, групи швидкого реагування, бійці «Грифону», військовослужбовці ВВ, придані сили. Щодня в обласному центрі та інших великих містах Чернігівщини разом із правоохоронцями на маршрути виходить близько 100 представників громадськості.

Наряди наближені до адміністративних приміщень органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єктів приватної власності, на які можуть бути направлені дії радикально налаштованих громадян з метою їх пошкодження або знищення. Ведеться робота стосовно укладення договори на фізичну охорону та технічну охорону об’єктів.

Громадяни позитивно оцінюють роботу міліції, направлену на недопущення проявів екстремізму чи масових заворушень. Водночас вжито максимум заходів для  збереження життя і здоров’я працівників міліції та недопущення фактів їх травмування. Так, патрулювання вулиць здійснюється посиленими нарядами у складі не менше трьох осіб. Особовий склад екіпірований засобами індивідуального бронезахисту підвищеного класу, спецзасобами та табельною вогнепальною зброєю.

Під час несення служби по нагляду за безпекою дорожнього руху  працівники ДАІ екіпіровані автоматичною зброєю та бронежилетами. З працівниками міліції проводяться додаткові інструктажі, направлені на дотримання заходів особистої безпеки, особовий склад націлюється на ввічливе ставлення до громадян.

Міліція постійно здійснює моніторинг оперативної обстановки на території обслуговування, в тому числі і через засоби масової інформації.

СЗГ УМВС України в Чернігівській області

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Ironically, Harden tacit reversal of his ain even that good comment comes after the Warriors performance least worthy of praiseMichael Jordan’s credit card

We can only assume that Michael Jordan never left home without it, but now that it expired, it can be yours.Baskets Pas Cher

Another freshman lawmaker from Ohio, Democrat Zack Space of Dover, isn’t living in much grander style.prada outlet
It’s just a shame her emotions seem to get the better of her consistently.prada bags uk
95), made with ricotta, mozzarella and garlic, also ranked very high with the Naples area voters.portafoglio alviero martini

know that he knows Brandon now, the mother said, after Judge Karim Jivraj heard statements from those who were devastated by her son loss.mcm bags
louboutin pas cher paris

Коментарі закриті.