Органами МВС вживаються заходи по встановленню місцезнаходження Шпанарського Ігоря Віталійовича, 1979 року народження, жителя Вінницької області, засудженого за ст. 152 ч. 3 Кримінального кодексу України (зґвалтування), який здійснив втечу з Домницького виправного центру.

Особливі прикмети: зріст 175 см., волосся темне, статура спортивна, очі карі.

Усі, хто має інформацію про місцеперебування розшукуваного, просимо повідомити до райвідділу УМВС України в Чернігівській області за тел. 2-36-32, 2-15-60, 2-15-63 або 102.

– Особи, які потрапляють у Домницький виправний центр №135, що в Менському районі, мають мінімальний рівень безпеки, – розповів сайту “Деснянська панорама” начальник управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Чернігівській області Іван Кочубей. – Півроку засуджених вивчають працівники центру і через півроку вони мають право працювати на контрагентських об’єктах поруч з виправним центром. Ці особи перебувають на самозабезпеченні, вони працюють і отримують за це гроші.

Засуджений Шпанарський у Домницькому виправному центрі № 135 перебував із 29 березня, а з 29 серпня він почав працювати на ТОВ «Березнянська птиця». На цьому підприємстві молодший інспектор Домницького виправного центру слідкує за поведінкою засуджених, якщо вони працюють на території вищеназваного об’єкта. Але директор ТОВ «Березнянська птиця» дав розпорядження 4-х засуджених направити на роботи із заготівлі деревини для опалення в лісосмугу за 4-5 км від цього підприємства. Кошти у Шпанарського були, крім того, він нещодавно отримав з дому посилку. Залишившись без нагляду, засуджений Шпанарський зник з місця проведення робіт.

За фактом втечі прокуратура Менського району порушила кримінальну справу. Наразі тривають заходи зі встановлення його місцеперебування та затримання. В разі затримання злочинця, санкції ст. 393 частина 1 (втеча з місць позбавлення волі або з під варти) Кримінального кодексу України передбачають позбавлення волі на строк від 3-х до 5-ти років, а також колишній термін позбавлення волі, який він не відбув.

Коментарі закриті.