mlunok Менський райвідділ УМВС України в Чернігівський області оголосив про початок конкурсу фотознімків, які висвітлюють роботу дільничних інспекторів міліції.

За інформацією правоохоронців, мета цього заходу – популяризація служби дільничних інспекторів, створення їх позитивного іміджу, посилення інтересу до професії. А ще 18 червня цього року відзначатиметься 90-річчя служби дільничних інс­пекторів міліції.

Тематика фоторобіт повинна бути спрямована на висвітлення:

– повсякденної роботи дільничних інспекторів;

– зв’язків з населенням, громадськими установами та організаціями;

– героїчних вчинків працівників служби;

– спадкоємності поколінь, традицій.

Кожен учасник може надати необмежену кількість фотографій, а також має додати до кожної світлини короткий коментар автора (автобіографічні відомості, дата та час фотографування, назва фотознімка тощо).

Матеріали слід надсилати до 30 березня 2013 року на адресу райвідділу міліції: 15600, м. Мена, вул. Червона Площа, 8.

Кращі роботи будуть направлені в Міністерство внутрішніх справ України, де проходитиме заключний етап конкурсу, і переможці отримають цінні подарунки.

Райвідділ міліції також приймає до 30 березня роботи на конкурс дитячого малюнку «Мій дільничний інспектор». У конкурсі можуть взяти участь діти двох вікових категоріях: з шести і до 10 років та з 11 і до 16 років.

Тематика конкурсних малюнків:

– «У будень і свято дільничний на службі»;

– «Погода вдома» (про взаємовідносини в сім’ї, у побуті);

– «Сьогодні в школі був дільничний» (про взаємодію з підростаючим поколінням);

– «Наш дільничний – герой»;

– «Від батька до сина» (про спадкоємність поколінь).

Учасник конкурсу може надати необмежену кількість малюнків, виконаних у будь-якому форматі. До малюнка додається короткий коментар автора (прізвище, ім’я й вік автора, назва малюнка тощо).

Коментарі закриті.