militsiaНа Чернігівщині група молоді відпочивала в одному з кафе Мени, згодом вони направилися в новозбудовану сауну закладу. Близько полуночі стався вибух опалювального котла з викидом пари в приміщення сауни, де в той час перебували троє відпочивальників. Всі вони отримали тяжкі термічні опіки, повідомляє офіційний сайт УМВС України в Чернігівській області.

Потерпілі були терміново доставлені до реанімації Менської районної лікарні, а потім – до опікового відділення Чернігівської обласної лікарні. На чужу біду одразу відгукнулися міліціонери Менського райвідділу внутрішніх справ, вони здали необхідний об’єм крові для лікування двох хлопців і дівчини, які отримали тяжкі термічні опіки.

Відносно власника кафе відкрите кримінальне провадження за статтею 275 ч.2 Кримінального кодексу України – (порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд) – карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Триває проведення низки судово-медичних експертиз, проводиться перевірка пожежною інспекцією та інспекцією Держтехпромнагляду щодо відповідності вимогам та умовам приміщення даної сауни. Вирішується питання про призначення експертизи щодо технічної придатності та відповідності ГОСТу опалювального котла сауни.

Коментарі закриті.