русінВ області діє регіональний штаб з питань розв’язання соціально-побутових проблем переселенців, функціонує цілодобова «гаряча лінія».

Про це на брифінгу в Чернігівській облдержадміністрації 23 червня розповів журналістам директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олег Русін, пише “Біла Хата“.

На зустрічі обговорювалися питання соціального захисту особливих категорій громадян: сімей військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції, а також осіб, які переселяються з Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей.

Олег Русін нагадав, що декілька тисяч мешканців області вже мобілізовані для участі в АТО — щоправда, точна цифра щодо їх кількості є інформацією з обмеженим доступом.

Питання забезпечення всіх соціальних гарантій для цих осіб та членів їх сімей стоїть на особистому контролі голови облдержадміністрації Володимира Івашка.

Соціальним працівникам поставлено завдання відвідати всі родини мобілізованих, щоб з’ясувати проблемні питання, які їх турбують, та надати безпосередню, конкретну допомогу кожній родині.

Звичайно, не у всьому соціальні працівники можуть допомогти: такі часті прохання, як найшвидше повернення мобілізованих та забезпечення їх засобами фізичного захисту перебувають у компетенції Міністерства оборони. Разом з тим, представники органів соціального захисту можуть надати реальне сприяння у вирішенні побутових проблем, що виникають після призову чоловіків до лав Збройних сил України. Наприклад, вирішити питання із заготівлею дров чи сіна, допомогти з городом.

Соцпрацівники вже відвідали декілька сотень сімей мобілізованих і продовжують роботу у цьому напрямку, аби всі труднощі, з якими ті можуть зіткнутися, були вирішені не формально, а практично.

До органів праці та соціального захисту населення також можуть звертатися і призвані до армії громадяни за допомогою у вирішенні можливих проблем з працедавцями, якщо ті не надаватимуть усіх соціальних гарантій, передбачених законодавством для мобілізованих осіб.

Тим часом, поки мешканці Чернігівщини вступають до лав війська, аби захищати країну від терористичної загрози, наша область готова приймати переселенців з тимчасово окупованих АР Крим та м. Севастополя, а також з територій Донецької та Луганської областей, де орудують терористи.

В області діє регіональний штаб з питань розв’язання соціально-побутових проблем переселенців, функціонує цілодобова «гаряча лінія» за телефоном (0462) 72-40-95. Роботоспроможність цієї лінії без попередження перевірили під час брифінгу і залишилися задоволені — на тому кінці одразу беруть слухавку та готові надавати допомогу.

Загалом на Чернігівщині станом на 20 червня за допомогою до структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади звернулася 201 сім’я (352 особи), яка переселяється з АР Крим і м. Севастополя, а також 99 сімей (162 особи) переселенців з Донецької та Луганської областей.

В повній мірі отримали допомогу 480 осіб. Зокрема, надано допомогу щодо розселення 22 особам, з працевлаштування — 14 особам, відновлено втрачених документів — 6. Влаштовано до загальноосвітніх навчальних закладів 24 дитини, до дитячих садків — 9, направлено на оздоровлення в дитячі оздоровчі заклади — 7 дітей. Лікувально-профілактичними закладами області надано допомогу 70 особам.

Органами соціального захисту населення та Пенсійного фонду надається допомога з продовження виплати державних соціальних допомог за місцем тимчасового проживання переселенців.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;The procedure required Queen Rania to have a catheterization done so her heart beat could be returned to a normal beatHe took time out from doing sit ups and hanging on wires to talk about his newest role.hollister online shop

The Lakers will miss the playoffs for the second consecutive season and only the seventh time in franchise history.scarpe hogan outlet
In the 2014 indoor competition, NTU brought back a bronze medal in Experienced Ladies Recurve, as well as silver in Novice Gents Longbow.louboutin pas cher paris
All bedrooms feature BIR’s, WIR and stunning ensuite to master, spacious study/ home office, beautiful central bathroom and ducted heating/ cooling throughout.mcm backpack for sale

Come on man, think positive with me, it is happening.portafoglio alviero martini
Honteuse des scènes de sexe avec Leonardo DiCaprio

Margot Robbie est en ce moment à l’affiche du Loup de Wall Street de Martin Scorsese aux côtés de Leonardo DiCaprio.mulberry outlet
hogan online

Коментарі закриті.